Fogadóórák

Fogadó Órák

    „A” HÉT „B” HÉT
1.                  Albert Sándor Szilárd hegedű tanár Hétfő 1400 – 1430 Hétfő 1400 – 1430
2.                  Balázsi Erzsébet tanító, fejlesztő pedagógus Kedd 0800 – 0845 Kedd 0800 – 0845
3.                  Baloghné Fülöp Emília földrajz, biológia, természetismeret tanár Szerda 1000 – 1045 Szerda 1100 – 1145
4.                  Bere Anna Mária rajz tanár Hétfő 1330 – 1415 Hétfő 1330 – 1415
5.                  Bíróné Domokos Ibolya matematika, kémia tanár Csütörtök 0900 – 0945 Kedd 0900 – 0945
6.                  Boldogh Ibolya tanító Szerda 1000 – 1045 Szerda 1600 – 1645
7.                  Dr. Sápy Szilvia zongora, szolfézs tanár Csütörtök 1300 – 1400 Szerda 1300 – 1400
8.                  Feketéné Pécsi Anita tanító, Hétfő 1215 – 1300 Szerda 1215 – 1300
9.                  Gócza Szandra magyar nyelv és irodalom tanár Szerda 0900 – 0945 Szerda 1000 – 1045
10.             Horváth Sándorné intézményvezető Hétfő 1000 – 1100 Hétfő 1000 – 1100
11.             Kakucsi Ferenc testnevelés tanár Szerda 1000 – 1045 Szerda 1000 – 1045
12.             Kakucsi István tanító Kedd 1000 – 1045 Kedd 1000 – 1045
13.             Kakucsiné Kányási Katalin tanító Csütörtök 1100 – 1145 Szerda 0900 – 0945
14.             Karacs – Kovács Bernadett tanító,
6. évfolyam magyar tanár
Szerda 1100 – 1145 Kedd 0900 – 0945
15.             Katona Julianna Andrea tanító Szerda 0900 – 0945 Hétfő 1300 – 1345
16.             Veress Fanni Hétfő 1000 – 1045 Hétfő 1000 – 1045
17.             Lukács Zsuzsanna intézményvezető-helyettes, tanító Szerda 1000 – 1045 Szerda 1000 – 1045
18. Tóth József Kedd 1600 – 1645 Kedd 1600 – 1645
19.             Nagy Péter fizika, testnevelés tanár Kedd 1000 – 1045 Szerda 1100 – 1145
20.             Nagyné Lengyel Erika intézményvezető-helyettes, ének-zene, erkölcstan tanár Szerda 800 – 900 Szerda 800 – 900
21.             Nemes Krisztina gyógypedagógus Hétfő 1100 – 1145 Csütörtök 1200 – 1245
22.             Suarez Mária angol nyelvtanár Hétfő 1200 – 1245 Csütörtök 1200 – 1245
23.             Szabóné Katona Judit tanító, ének-zene, erkölcstan tanár Hétfő 0800 – 0845 Kedd 1100 – 1145
24.             Ványiné Karácsony Judit    
25.             Szepesi Zoltán történelem, magyar nyelv és irodalom tanár Kedd 1100 – 1145 Szerda 1200 – 1245
26.             Szőke László matematika, rajz tanár Kedd 1100 – 1145 Kedd 0900 – 0945
27.             Szőkéné Kakucsi Erzsébet tanító Csütörtök 1000 – 1045 Csütörtök 0900 – 0945
28.             Szöllősi Edit tanító Csütörtök 1100 – 1145 Csütörtök 1100 – 1145
29.             Tasnádi János német nyelvtanár Kedd 0800 – 0845 Kedd 0900 – 0945
30.             Tóth Balázs néptánc tanár Kedd 1330 – 1415 Csütörtök 1330 – 1415
31.             Törökné Bíró Erika technika tanár, DÖK segítő Hétfő 1400 – 1445 Hétfő 1400 – 1445
32.             Udvarhelyi Péter furulya, fuvola, klarinét tanár Hétfő 1730 Hétfő 1730
33.             Feketéné Pécsi Anita Gyermek és ifjúságvédelmi felelős Hétfő 1215 – 1300 Szerda 1215 – 1300
34. Volánszki Károlyné      

Frissítve 2018.10.16