Fogadóórák

Fogadó Órák

    „A” HÉT „B” HÉT
1.                  Albert Sándor Szilárd hegedű tanár Hétfő 1400 – 1430 Hétfő 1400 – 1430
2.                  Balázsi Erzsébet tanító, fejlesztő pedagógus Szerda 1000 – 1045 Kedd 1000 – 1045
3.                  Baloghné Fülöp Emília földrajz, biológia, természetismeret tanár Csütörtök 1245 – 1330 Csütörtök 1150 – 1235
4.                  Bere Anna Mária rajz tanár Szerda 1335 – 1420 Szerda 1335 – 1420
5.                  Bíróné Domokos Ibolya matematika, kémia tanár Kedd 1150 – 1235 Péntek 855 – 940
6.                  Boldogh Ibolya tanító Csütörtök 1055 – 1140 Kedd 1055 – 1140
7.                  Dr. Sápy Szilvia zongora, szolfézs tanár Csütörtök 1300 – 1400 Szerda 1300 – 1400
8.                  Feketéné Pécsi Anita tanító, Csütörtök 1215 – 1300 Csütörtök 1215 – 1300
9.                  Gócza Szandra magyar nyelv és irodalom tanár Szerda 1055 – 1140 Szerda 1055 – 1140
10.             Horváth Sándorné intézményvezető Hétfő 900 – 1000 Hétfő 900 – 1000
11.             Kakucsi Ferenc testnevelés tanár Hétfő 1000 – 1045 Hétfő 1000 – 1045
12.             Kakucsi István tanító Csütörtök 855 – 940 Csütörtök 1300 – 1345
13.             Kakucsiné Kányási Katalin tanító Csütörtök 1055 – 1140 Hétfő 1055 – 1140
14.             Karacs – Kovács Bernadett tanító,
6. évfolyam magyar tanár
Csütörtök 1000 – 1045 Hétfő 1000 – 1045
15.             Katona Julianna Andrea tanító Hétfő 1150 – 1235 Kedd 1150 – 1235
16.             László Afrodita informatika tanár Kedd 1055 – 1140 Szerda 1245 – 1330
17.             Lukács Zsuzsanna intézményvezető-helyettes, tanító Kedd 1335 – 1420 Hétfő 1000 – 1045
18.             Mihalovicsné Bene Katalin tanító Csütörtök 1055 – 1140 Péntek 1000 – 1045
19.             Nagy Péter fizika, testnevelés tanár Péntek 1055 – 1140 Csütörtök 1055 – 1140
20.             Nagyné Lengyel Erika intézményvezető-helyettes, ének-zene, erkölcstan tanár Szerda 800 – 900 Szerda 800 – 900
21.             Nemes Krisztina gyógypedagógus Kedd 1245 – 1330 Szerda 1245 – 1330
22.             Suarez Mária angol nyelvtanár Hétfő 855 – 940 Szerda 1150 – 1235
23.             Szabóné Katona Judit tanító, ének-zene, erkölcstan tanár Péntek 1000 – 1045 Szerda 1245 – 1330
24.             Széllné Szabó Ildikó német nyelvtanár Kedd 1055 – 1140 Szerda 1150 – 1235
25.             Szepesi Zoltán történelem, magyar nyelv és irodalom tanár Kedd 855 – 940 Péntek 1055 – 1140
26.             Szőke László matematika, rajz tanár Szerda 855 – 940 Kedd 855 – 940
27.             Szőkéné Kakucsi Erzsébet tanító Hétfő 1000 – 1045 Csütörtök 1000 – 1045
28.             Szöllősi Edit tanító Csütörtök 855 – 940 Csütörtök 855 – 940
29.             Tasnádi János német nyelvtanár Hétfő 1000 – 1045 Hétfő 1055 – 1140
30.             Tóth Balázs néptánc tanár Csütörtök 1245 – 1330 Csütörtök 1245 – 1330
31.             Törökné Bíró Erika technika tanár, DÖK segítő Csütörtök 1055 – 1140 Csütörtök 1000 – 1045
32.             Udvarhelyi Péter furulya, fuvola, klarinét tanár Hétfő 1730 Hétfő 1730
33.             Feketéné Pécsi Anita Gyermek és ifjúságvédelmi felelős Kedd 1215 – 1300 Kedd 1215 – 1300
         

Frissítve 2018.10.16